Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Artweger

W firmie Artweger tradycja i innowacja tworzą jednolitą całość: np. w 1923 r. w Bad Ischl, na samym początku istnienia firmy, kiedy zakład produkował drewniane klamerki do bielizny. W 1953 r. suszarka Ruck Zuck z aluminium zdobyła rynki Europy. Wiele pomysłów oraz ambicja pozwoliły firmie stale się rozwijać. W 1975 r. Artweger wprowadził na rynek pierwszą kabinę prysznicową. Na przestrzeni lat paleta produktów powiększyła się o brodziki i wanny akrylowe oraz asortyment Wellness, w skład którego wchodzą kabiny wielofunkcyjne z chromo- i aromaterapią oraz wanny masażowe. Dużym uznaniem i popularnościa cieszą się wśród klientów ekskluzywne kabiny z serii Cityline Top o delikatnej sylwetce i nowoczesnej technologii klejenia zawiasów. W roku 2006 Artweger wprowadził na rynek światowy całkowitą nowość - TWINLINE łączy ona przyjemnosć kąpieli z prysznicem.

Filozofia firmy brzmi następująco:
"Wspólnym naszym celem jest produkować w sposób ekonomiczny i ekologiczny produkty najwyższej jakości, tak aby być dla naszych zadowolonych klientów partnerem godnym zaufania, czym zapewniamy sobie przyszłość w szczęśliwym otoczeniu"

 

strona www: Artweger


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin