Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Duscholux

Grupa Duscholux, której siedziba główna mieści się w Szwajcarii, posiada swoje filie produkcyjne i handlowe w ponad 23 krajach świata.! Wybrane europejskie i światowe filie Duscholux.

Historia firmy Duscholux sięga końca lat 60-tych kiedy to rozpoczęto produkcję pierwszej kabiny marki Duscholux. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi produktów i niezwykłej innowacyjności firma stała się liderem branży sanitarnej w Europie. Dzisiaj Duscholux oferuje szeroki asortyment produktów obejmujący kabiny prysznicowe, wanny, szeroko rozumiane produkty Wellness w tym wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe oraz tzw. koncepcje łazienkowe czyli kompleksowe rozwiązania do aranżacji wnętrz.

Program Duscholux zawiera produkty z różnych segmentów cenowych począwszy od rozwiązań przystępnych po ekskluzywne wyposażenie łazienek.! Siła marki Duscholux tkwi w nieustannej innowacyjności, jakości i dopasowaniu do indywidualnych potrzeb klienta.

Niepowtarzalne wzornictwo, jakość produktów i przyjazny serwis stanowią o sukcesie grupy Duscholux na świecie.

strona producenta: www.duscholux.de


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin