Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Hüppe

Nazwa Hüppe od dawna kojarzona jest z jakością, funkcjonalnością i sprawnością. Z cechami, posiadającymi dla Was decydujące znaczenie. My w Hüppe chcemy, abyście Państwo dobrze się czuli w swojej łazience. Wiemy też, czego od nas oczekujecie - obszaru natrysku, który w najdrobniejszych szczegółach odpowiadał będzie Waszym najbardziej osobistym wymaganiom.

Czego można oczekiwać od kabiny natryskowej? Przede wszystkim powinna być funkcjonalna i dyskretna. Czy chcecie rozmieścić akcenty przy pomocy wyrafinowanych szczegółówalbo może stawiacie na elegancki purystyczny styl? Jaki ma to być kształt, jaki kolor, jaka możliwość wejścia.Czy kabina prysznicowa może mieć charakter? Może. Wejdźcie Państwo w jedyny w swoim rodzaju świat Jette Joop, który wziął swój początek od wariantu designu Hüppe 1002 Designer Jette Joop. Doświadczona specjalistka od designu stworzyła tutaj wyrazisty szczegół z korzyścią dla estetyki, powiązany z funkcjonalnością - biegnącą na całej długości listwę uchwytu. Swój perfekcyjny wyraz Świat Jette Joop odnajduje obecnie w nowym wariancie designu Hüppe 2003 Designer Jette Joop. Wybór indywidualnych wariantów uchwytów i zawiasów sprawi największą przyjemność osobom o wysokich wymaganiach estetycznych.

Firma Hüppe prezentuje Państwu program wysoce klasycznych parawanów nawannowych ze szkła - specjalnie dla Waszej wanny i Waszej sytuacji zabudowy. Bez względu na to, czy będzie to rozwiązanie naścienne, czy w niszy, dla wariantów środkowych czy bocznych instalacji armatury, otwartych lub zamkniętych, jedno- lub wieloskrzydłowych, okrągłych, kwadratowych, stałych lub ruchomych ...

... GWARANTUJEMY, ŻE ZNAJDZIECIE TO, CO WAM ODPOWIADA!

Nieczęsto wiele różniących się między sobą pojedynczych części tworzy zgodną całość. Seria Hüppe Creation jest zaprojektowana i ukształtowana przez czołową specjalistkę od designu, forma i funkcja uzupełniają się w niej w idealny sposób. Jak możecie Państwo słusznie oczekiwać od Hüppe, stosowane są tam tylko najlepsze materiały w wykonaniu pierwszej klasy. Oczywiście obejmuje ono takie inteligentne rozwiązania, jak brodziki w wykonaniu antypoślizgowym lub łatwe w czyszczeniu wyposażenie elementów szklanych typu Anti-Plaque. Kto pragnie jeszcze większego luksusu, decyduje się na model ENTRADA. Kompletny program do rozpieszczania w domu!

strona producenta: HUPPE

 


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin