Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Ideal Standard

Do niedawna firma Ideal Standard była europejskim oddziałem amerykańskiego potentata w branży sanitarnej - American Standard. Korporacja ta, zrzeszała trzy duże grupy produkcyjne takie jak TRANE (grupę specjalizującą się w wytwarzaniu urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych), WABCO (producenta systemów hamulcowych i kompresorów do samochodów ciężarowych i taboru kolejowego) oraz PLUMBING PRODUCT GROUP (przedsiębiorstwa z branży sanitarnej).

Ideal Standard sukcesywnie rozszerzało pole swojej działalności, powiększając je o nowe marki, jak Ceramica Dolomite, Armitage Shanks, Porcher, Jado oraz inne lokalne produkcje.

W lipcu 2007 roku biznes sanitarny zostaje sprzedany firmie z obszaru prywatnych przedsiębiorstw inwestycyjnych - firmie Bain Capital Partners.
Głęboko wierzymy, że zmiany te korzystnie wpłyną na dalszy rozwój naszej firmy jako światowego lidera w produkcji armatury oraz ceramiki sanitarnej.

Podstawą filozofii Ideal Standard jest umiejętne łączenie oczekiwań klientów z najnowszymi trendami, zgodnie z którymi łazienka przestała już pełnić funkcję pomieszczenia czysto funkcjonalnego, stając się miejscem tworzącym harmonię pomiędzy ciałem i umysłem. Równowaga pomiędzy wykonaniem, a stylem jest kluczem do zrozumienia dlaczego produkty Ideal Standard są tak popularne.

Sławni projektanci pracują z nami już wiele lat. Marc Sadler, Franco Bertoli, Renzo Piano, Marc Newson to tylko kilka nazwisk spośród uznanych na całym świecie architektów. Stworzyli dla nas ekskluzywne, unikatowe kolekcje, z których wiele wyróżnioniono ogólnoświatowymi nagrodami.

Wierzymy, że doskonały produkt nie musi oznaczać wysokiej ceny. Dlatego też proponujemy je wszystkim tym, którzy marzą o wyjątkowości swojego najbliższego otoczenia. Nasz sukces to wynik połączenia projektów wybitnych osobowości, najwyższej jakości surowców, precyzyjnej kontroli procesów produkcji oraz innowacyjnych technologii.

 

 

idealstandard


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin