Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Kaldewei

 Franz Kaldewei GmbH & Co. KG to firma przodująca na rynku wanien do kąpieli i brodzików w Niemczech i Europie. Produkty Kaldewei, wytwarzane w westfalskim mieście Ahlen, eksportowane są na cały świat.

Sukces przedsiębiorstwa ma wielu ojców: to zaangażowani pracownicy, nierzadko zatrudnieni w firmie od dziesiątków lat; stworzony we własnym zakresie park maszynowy i wiele składających się nań urządzeń zostało opatentowanych. Dzięki temu Kaldewei jest zaliczany do najnowocześniejszych zakładów produkujących wanny w Europie.

Konsekwentne działania na rzecz ochrony środowiska, wysokie wymagania wzornicze oraz jakościowe to dalsze filary w pełni konkurencyjnej i skierowanej ku przyszłości produkcji. Dzięki stali i emalii stosowane są wyłącznie środki naturalne, poddające się przeróbce wtórnej. To jedyne przedsiębiorstwo posiadające własny dział rozwoju i produkcji w zakresie emalii. Wypalana emalia powstaje w największych piecach emalierskich na świecie.

Paleta produktów Kaldewei obejmuje wanny do kąpieli i brodziki ze stali emaliowanej 3,5 mm Kaldewei, poprzez sześć najróżniejszych systemów do hydromasażu, systemy montażowe i osprzęt do wanien i brodzików, kabiny natryskowe oraz 5-litrowy elektryczny podgrzewacz przepływowy, zbiorniki ciśnienia rozszerzalnościowego Kaflex do systemów grzewczych oraz węglowych pieców kąpielowych.

aldewei ze swą wielostronną paletą produktów wychodzi naprzeciw trendowi lepszej jakości życia i indywidualizmu w łazience. Obecnie do wyboru jest przeszło 200 modeli w różnych kolorach.

Dzięki temu Kaldewei, do tej pory tradycyjny producent wanien do kąpieli i brodzików, stał się oferentem całych systemów, proponując kompletne rozwiązania w zakresie kąpieli, natrysku i zdrowia.

Dzięki współpracy z przodującymi na rynku europejskim projektantami nazwa Kaldewei to również synonim wysokiej jakości wzornictwa wszystkiego co dotyczy wanny. Renomowane mediolańskie studio wzornicze “Sottsass Associati” podpisuje się pod prawie wszystkimi produktami doskonałej serii wzorniczej Kaldewei „Premium-Line”. Inne cieszące się powodzeniem modele powstały w pracowniach “Phoenix Product Design” (Stuttgart/Tokio). Obydwa związane z firmą Kaldewei partnerskie studia wzornicze troszczą się nie tylko o nadanie formy produktom wykonanym ze szczególnie wytrzymałej stali emaliowanej 3,5 mm Kaldewei, ale też o to, by wytrzymały one, zachowując swój blask, przez następnych 30 lat. Najlepszym dowodem tego są liczne nagrody za wzornictwo, które modele Kaldewei otrzymały w minionych latach.

strona producenta: KALDEWEI 


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin