Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Koło

Sanitec Koło Sp. z o.o. od 1993 r. należy do międzynarodowej Grupa Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Firma zawdzięcza swój sukces połączeniu długoletniej tradycji (korzenie firmy sięgają 1962 r.) z innowacyjnością (oryginalne wzornictwo, wprowadzanie niekonwencjonalnych rozwiązań dla łazienek, możliwość wykorzystywania know-how całej grupy). Wejście do struktury Sanitec zaowocowało dużymi inwestycjami i szybkim rozwojem firmy. Dotychczas koncern zainwestował w Polsce ponad 70 mln euro, co pozwoliło na rozbudowanie i modernizację istniejących zakładów w Kole, Włocławku i Mińsku Mazowieckim oraz wybudowanie nowej fabryki w Ozorkowie.

Sanitec Kolo Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką Koło i PANDA m.in.: ceramiki łazienkowej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych, oraz mebli łazienkowych. Jest liderem krajowego rynku wyrobów łazienkowych, ma ponad 40%-owy udział w rynku ceramiki i zajmuje czołowe pozycje w innych jego segmentach. Wyroby Sanitec Koło wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką jakością. Spełniają europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B, produkowane są zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Idee i rozwiązania dla łazienek" - hasło Sanitec Koło jest wyrazem starań firmy o upowszechnianie wśród Polaków całościowej koncepcji nowoczesnej łazienki. Firma jest również inicjatorem i twórcą "Standardów Łazienkowych" dla obiektów prywatnych i publicznych. Program określa typy i funkcje łazienek, jakie zapewniają komfort i wygodę w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym.

Strona producenta: www.kolo.com.pl


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin