Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Krzemień

Firma Krzemień funkcjonuje na rynku od 1989 roku. Od początku istnienia naszej firmy gromadzimy wiedzę dotyczącą obróbki i formowania szkła. Wyposażenie łazienek oferowane przez naszą firmę stworzone zostało dla ludzi poszukujących wygody i piękna w swoim otoczeniu. Pragniemy aby wasza łazienka stała się miejscem w którym nie tylko dbacie o higienę ciała, ale także odpoczywacie i regenerujecie siły.

     W tym celu oferujemy Wam produkty najwyższej jakości, wykonane tylko z naturalnych materiałów: szkła, drewna i stali nierdzewnej. Kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie formowania szkła czyni z naszej firmy światowego lidera wśród producentów umywalek szklanych. Stawiamy na nowatorskie pomysły technologiczne przy jednoczesnym poszanowaniu potrzeby komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo umywalki, płytki i mozaikę szklaną oraz brodziki szklane. Jest to więc kompleksowa oferta wyposażenia Waszej łazienki, dostosowana do rozmiarów i charakteru bardzo różnych wnętrz, zarówno tych dużych, jak i małych.

Nasi projektanci zadbali o atrakcyjna i modną forme naszych produktów, jak również ich walory użytkowe. Szeroki wybór kolorów i wzorów umożliwia stworzenie łazienki tak dopasowanej do Waszych marzeń i projektów, jak tylko pragniecie. Wszystkie nasze umywalki wykonane są ze szkła sodowo-potasowego o zwiększonej twardości, co daje im dużą odporność na zarysowania, wyszczerbania i stłuczenia. Wypracowana przez nas technologia pozwala na stworzenie produktu odpornego na różnice temperatur. Udowadniają to wymagające testy, którym poddaliśmy nasze umywalki, a także wieloletnia satysfakcja naszych dotychczasowych klientów.

Dbając o wygodę użytkowania naszych produktów, zabezpieczamy powierzchnię szkła materiałem bedącym pochodną teflonu. Zapobiega to osadzaniu się kamienia i brudu na powierzchni szkła i czyni utrzymanie czystości w Waszej łazience znacznie łatwiejszym.
     Oddając do Waszych rąk ofertę naszej firmy, liczymy, iż znajdziecie w niej satysfakcjonujące Was rozwiązania i zapragniecie wyposażyć Waszą łazienke w nasze produkty.

 

Strona Producenta : KRZEMIEŃ

Krzemień


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45