Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Marca Corona

Firma powstała w 1741 roku. Ponad 250-letnia tradycja jest największą gwarancją solidności firmy, wysokiej jakości, elegancji, stylu i funkcjonalności jej wyrobów. W 1998 firma otrzymała certyfikat jakości ISO 9001, który potwierdza najwyższe standardy jakościowe na wszystkich etapach powstawania produktu, począwszy od fazy projektowania, poprzez procesy technologiczne produkcji, aż po kontrolę jakości. Nad wysoką jakością wyrobów czuwa grupa najlepszych fachowców.

 

Wzornictwo firmy MARCA CORONA łączy w sobie najcenniejsze elementy różnych epok i kultur. To mozaika lokalnego kolorytu, uczuć, temperamentu i błyskotliwości projektantów. Ich pasja twórcza jest tak wyczuwalna w gotowym produkcie, że staje się on czymś więcej niż tylko zimnym i surowym tworem ceramicznym. Pomieszczenie w którym użyto wyrobów firmy MARCA CORONA po prostu ożywa, zyskuje oryginalną i niepowtarzalną atmosferę. Produkty tej firmy są tak różnorodne jak kontrastowy jest świat. Co kilka miesięcy fabrykę w Modenie opuszcza nowa gama produktów opatrzona nową nazwą. 

 

 

strona producenta: MARCA CORONA


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin