Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Ravak

Spółka RAVAK była założona w roku 1990 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią (s.r.o.). Założycielami były dwie rodziny Kreysů i Vařeků. W roku 1997 RAVAK stał się spółką akcyjną.

Od 1991r. spółka produkowała kabiny prysznicowe i brodziki na licencji francuskiego producenta. W roku 1993 zaczęto inwestować we własny rozwój, a od 1994 zaczęto sprzedawać standardową serię kabin prysznicowych wyprodukowaną według własnej technologii produkcji. W latach 1996 - 1997 spółka zaczęła ekspansję na rynki zagraniczne. W 1997 rozszerzono ofertę o serię luksusowych kabin prysznicowych.

W roku 1998 spółka RAVAK rozpoczęła produkcję wanien akrylowych. W porównaniu z konkurencją na tutejszym rynku firma RAVAK rozpoczęła produkcję wanien jako ostatnia, ale dzięki temu mogła wykorzystać najnowocześniejszą technologię, która gwarantuje wysoką jakość wanien. Wsród ostatnich produktów RAVAK znajdują się systemy do hydromasażu , które są odpowiedzią na zwiększające się zainteresowanie klienta zdrowym stylem życia.

Wzornictwo, przyszłość i RAVAK

W mało której dziedzinie ludzkiej działalności doszło w ostatnich dziesięcioleciach do takich zmian jak w produkcji urządzeń sanitarnych, a szczególnie w produkcji kabin prysznicowych i wanien akrylowych. Na przykład jeszcze przed dziesięcioma laty w Europie Środkowej liczbę sprzedanych kabin prysznicowych liczono w tysiącach. Obecnie na rynku w tej części Europy działają dziesiątki producentów, a liczba sprzedanych kabin prysznicowych liczona jest w dziesiątkach tysięcy rocznie. Taki rozwój nie tylko oznacza, że klienci mają większy wybór, wzrastają także wymagania stawiane producentom, którzy chcieliby również w przyszłości mieć znaczącą pozycję na rynku. Podstawową filozofią firmy Ravak jest przekonanie, że techniczna doskonałość oferowanych produktów jest czymś oczywistym, a tym, co naprawdę decyduje o wartości produktu, jest jego wzornictwo. Właśnie takie przekonanie stało u podstaw decyzji o rozpoczęciu współpracy ze znaną firmą DESIGN A STORZ, która przeniosła swoje doświadczenia z przemysłu samochodowego do naszej branży. Efektem tej współpracy są nie tylko wanny Love story, Avocado czy Magnolia ale i inne produkty, nad którymi właśnie pracujemy i niebawem się Państwo z nimi spotkają.

Strona producenta: www.ravak.pl


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin