Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Sanplast

Firma SANPLAST sp. z o.o. istnieje na rynku branży sanitarnej od dwudziestu lat. Dzięki stosowaniu technologii produkcyjnych zgodnych z europejskimi normami, stałemu rozszerzaniu i unowocześnianiu asortymentu, wykorzystywaniu proekologicznych materiałów oraz nastawieniu na zaspokojenie oczekiwań klientów, firma wypracowała sobie pozycję jednego z wiodących producentów branży sanitarnej. Wyroby firmy znane są na całym kontynencie Europejskim. Marki ALTUSR, ANPLAST EXCLUSIVER i SANPLASTR są rozpoznawane i akceptowane między innymi w Szwecji, Danii, Finlandii, Norwegii, Republice Czeskiej, Rosji, Szwajcarii, Słowacji, na Węgrzech, Łotwie, Ukrainie, Litwie i Białorusi.

Obecnie w ofercie asortymentowej firmy znajdziemy prawie 12 000 pozycji. Duża różnorodność kształtów, kolorów, wzorów kabin natryskowych, brodzików i wanien akrylowych, obudów, paneli prysznicowych, kabin parowych, kabin z hydromasażem i wanien z systemami hydromasażu pozwala wyposażyć łazienkę według indywidualnych upodobań. Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób, które traktują kąpiel wyłącznie jako zabieg higieniczny, jak i dla tych, którzy traktują kąpiel jako czas relaksu i odnowy.

Atutami zachęcającymi do zakupu wyrobów firmy SANPLAST są nowatorskie rozwiązania, ergonomiczne kształty wyrobów, atrakcyjne wzornictwo, fachowa pomoc, doradztwo, serwis oraz ogólna dostępność i oczywiście konkurencyjne ceny. Wyroby marki ALTUSR to propozycja, dla wszystkich tych, którzy cenią fantazyjne wzornictwo, niekonwencjonalny styl oraz najwyższe parametry jakościowe. Kabiny okrągłe przyścienne i narożne, kabiny skośnie z dopasowanymi wzorniczo brodzikami oraz wanna symetryczna 170x170 cm stanowią wyposażenie salonów kąpielowych w niejednej rezydencji. Wyroby marki SANPLAST EXCLUSIVER tworzono również z myślą o klientach poszukujących niepowtarzalnego wzornictwa, elegancji, a jednocześnie ceniących produkty funkcjonalne.

W ofercie SANPLAST EXCLUSIVER znajdziemy eleganckie kabiny półokrągłe, narożne, pięciokątne, prostokątne, parawany stojące i wiszące, kabiny nawannowe oraz wanny symetryczne i prostokątne o finezyjnych kształtach. Marka SANPLAST EXCLUSIVER reprezentowana jest przez linię wzorniczą Avantgarde II, w skład której oprócz kabin wchodzą również wanny akrylowe wyposażone między innymi w zagłówki, uchwyty i relingi. Pozostałe serie kabin to - Geminus II i Prestige II.

W ramach marki SANPLASTR firma oferuje cztery grupy wyrobów Comfort Plus, Comfort, Nowy Standard oraz Classic. Produkty marki SANPLASTR skierowane są do szerokiego grona odbiorców i charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem profili, łatwością utrzymania w czystości, pełną szczelnością, bezpieczeństwem użytkowania oraz estetyką detali. Oferta obejmuje kabiny narożne, prostokątne, pięciokątne, półokrągłe, trójścienne, czterościenne, drzwi do wnęk natryskowych, parwany stojące i wiszące oraz kabiny nawannowe.

Kabiny marki SANPLAST EXCLUSIVER i SANPLASTR wyróżnia możliwość wykonania wyrobu na indywidualne zamówienie, czyli kabiny o nietypowych wymiarach, z wycięciem lub ze skosem, niezależnie od zastosowanego wypełnienia. Podobnie, jak w przypadku pozostałych marek do kabin można dokupić dopasowane wzorniczo oraz kolorystycznie brodziki i obudowy. Oprócz kabin i brodzików w ofercie znajdują się również wanny: symetryczne, asymetryczne, prostokątne - wszystkie dostępne z obudowami.

Opracowany przez firmę specjalny system sprawia, że montaż obudów jest bardzo prosty i szybki oraz umożliwia ich zdejmowanie w każdej chwili bez konieczności demontażu brodzika lub wanny.

Zarówno brodziki, jak i wanny produkowane przez firmę SANPLAST wykonane są z akrylu sanitarnego wzmacnianego włóknem szklanym. Wykorzystanie najwyższej jakości akrylu zapewnia gładkość powierzchni, trwały połysk oraz łatwe utrzymanie czystości. Materiał ten jest również odporny na niekorzystne oddziaływanie gorącej i zimnej wody, a gładka powierzchnia akrylu stanowi naturalną przeszkodę dla rozwoju bakterii i pleśni.

Wanny wykonane z tego właśnie materiału nie odbarwiają się, a powierzchnia ich pozostaje ciepła w dotyku. Standardowo wanny oraz brodziki wyposażone są w specjalny stelaż montażowy z regulacją wysokości nóżek usprawniający i przyspieszający montaż. Regulowane nóżki stelaża zapewniają stabilność i pozwalają posadowić i wypoziomować wanny i brodziki podczas montażu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów od 1999 roku oferta firmy SANPLAST rozszerzona została o systemy hydromasażu, które stanowią alternatywę dla innych sposobów rozładowania stresu. Korzystanie z naturalnych metod wpływających na zrelaksowanie i wyciszenie organizmu oraz działających pobudzająco i odświeżająco staje się coraz szerzej stosowane.

Zróżnicowanie cen i wyposażenia systemów hydromasażu umożliwia dokonanie wyboru według potrzeb i upodobań. Z wszystkich tych wspaniałych właściwości hydromasażu możemy korzystać we własnym domu, bez konieczności chodzenia do specjalistycznych ośrodków odnowy biologicznej, dzięki wannom z systemami hydromasażu SANPLAST.

W skład oferty wchodzi wiele modeli wanien z systemami: wodnym, powietrznym lub wodno-powierznym, wanna wielofunkcyjna, kabina parowa, kabina z hydromasażem i panele prysznicowe. Poszczególne systemy służące do hydromasażu zapewniają między innymi korzystanie z masażu: strefowego, pulsacyjnego, relaksującego, odchudzającego, tonizującego, regulację natężenia masażu stosownie do indywidualnych potrzeb użytkownika, kontrolowanie czasu trwania masażu, podgrzewanie powietrza doprowadzanego do wanny, nawet ozonowanie.

strona producenta: www.sanplast.pl


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin