Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Sanplast

SANPLAST obecny na rynku wyposażenia sanitarnego od 1983 roku, jest pierwszym producentem, który wprowadził na polski rynek kabinę prysznicową. Od 1997 roku firma intensywnie rozwija ofertę wanien i systemów hydromasażu. Dzisiaj SANPLAST to lider w Polsce oraz znaczący gracz w Europie w produkcji rozwiązań kąpielowych dla łazienki - kabin, brodzików, wanien i systemów hydromasażu, kabin parowo-hydromasażowych oraz paneli prysznicowych. Hale produkcyjne firmy zajmuję powierzchnię 48 000 metrów kwadratowych, zatrudnionych jest 472 pracowników.

Do grupy firm braci Podraza należą cztery przedsiębiorstwa: Sanplast, Sanglass, Ceramika Gres oraz niemiecki producent ekskluzywnych wyrobów wellness – Hoesch Design.

W 2000 roku bracia Podraza założyli w Mielcu firmę Sanglass S.A. specjalizującą się w obróbce szkła, w 2004 roku nabyli 100% akcji Ceramiki Gres S.A. – producenta ceramicznych płytek podłogowych oraz w 2005 niemiecką firmę Hoesch GmbH – producenta ekskluzywnych rozwiązań wellness.

Współpraca pomiędzy firmami oraz wymiana wzajemnych doświadczeń wpływa na intensywny ich rozwój oraz realizację wizji właścicieli, budowy silnej pozycji w Europie w branży wyposażenia łazienek.

ABT


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin