Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Vasco

Gdziekolwiek napotka się grzejniki dekoracyjne VASCO - w broszurach, na targach, czy na ekspozycjach w salonach firm handlowych, pomysłowość belgijskich producentów zawsze zadziwia.

Wszystko zaczęło się prawie 30 lat temu. W 1975 r. Josef Vaessen założył Spółkę Vasco, rozpoczynając produkcję konwektorów. Dzięki projektowi konwektora wolnostojącego Primula VASCO płynnie wkroczyło na obszar grzejników dekoracyjnych. Sukces tego grzejnika utwierdził firmę w przekonaniu, że powodzenie zawdzięcza wzornictwu wysokiej jakości i zdecydowało o podtrzymywaniu twórczego zapału w tworzeniu nowych propozycji.

W trakcie pierwszych 10 lat Vasco głównie skupiało się na grzejnikach konwektorowych. Znacząca zmiana miała miejsce w połowie lat osiemdziesiątych, kiedy to zainstalowano wyposażenie techniczne umożliwiające produkcję szerokiej gamy grzejników dekoracyjnych.

Obecnie, dwadzieścia lat później, podczas wizyty w fabryce napotyka się urządzenia techniczne o zaskakujących standardach. Konstruktorzy maszyn zdołali wynaleźć i skonstruować instalacje, które w pełni łączą wysokie standardy jakości ustanowione przez Vasco i entuzjastyczne projektowanie: wyjątkowy styl najwyższej jakości. Wiele konstrukcji ma unikalny charakter, bo przetwarzanie stalowych rur - wyjściowego materiału dla wszystkich grzejników VASCO, wcale nie jest łatwe.

Poprzez wszystkie etapy procesu produkcyjnego, aż po końcowe testy wyrobów, ma miejsce ścisła kontrola jakościowa. W ten sposób Vasco może zaoferować doskonałą proporcję ceny do jakości z gwarancją wielu lat bezproblemowego działania. Aby podkreślić zaufanie do jakości grzejników, Vasco wydłużyło okres gwarancji. Obecnie 10 letnia gwarancja obejmuje wszelkie przecieki, jak również lakier.

Szeroki asortyment gwarantuje właściwy grzejnik do każdej indywidualnej potrzeby: to prawdziwa przyjemność wertować katalog Vasco i odnajdywać w nim rady dotyczące grzejników, jak również sugestie dotyczące komfortowego wyposażenia wnętrz.

Weźmy np. serię Imagination, zadziwiającą pod każdym możliwym względem. Ten projekt łączy pionową konstrukcję grzejnika i praktyczny, funkcjonalny mebel oraz akcesoria. Rezultat: estetyczny, samodzielny system do różnych praktycznych zastosowań. Grzejniki z Systemem Imagination znajdują praktyczne i estetyczne zastosowania w różnych częściach domu. Projektant Wim Segers przygotował również możliwość wyboru wśród eleganckich i praktycznych materiałów. Połączenie wiśni lub drewna bukowego z perforowaną płyta aluminium i lustrami daje interesujący rezultat. Ale tylko staranny dobór grzejnika, determinuje każdorazowo kształt całości.

Inna grupa produktów, które wybiegają naprzód, to seria COCOS. Pełna elegancji i ekstrawagancji z każdego punktu widzenia.

Każdy Cocos jest zrobiony z poziomych rurek o średnicy 15 mm, przy użyciu najnowocześniejszych technik produkcyjnych. Spawanie z niewidoczną spoiną poprzez w pełni zautomatyzowane roboty. Lakierowanie podkładowe przy zastosowaniu kataforezy, potem lakierowanie poprzez pokrywanie elektrostatycznym proszkiem poliestrowo epoksydowym - w efekcie nieskazitelna jakość i perfekcyjne długotrwałe wykończenie.

Wiele grzejników można zamontować prostopadle do ściany jako ażurową ściankę działową. Daje to nowe zaskakujące możliwości kształtowania wnętrz.

To tylko kilka przykładów grzejników spośród szerokiej gamy Vasco.
Krótko: istnieją grzejniki Vasco dla każdego indywidualnego gustu i dla każdego możliwego wnętrza.

 

Do Państwa dyspozycji od września 2008 w naszym salonie ABT, oddaliśmy w pełni profesjonalne VASCO DESIGN STUDIO z pełną gamą produktów . A nasz salon stał się autoryzowanym partnerem firmy Vasco.

Strona producenta: VASCO

 Konfigurator produktów VASCO 


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin