Łazienki top
O firmieŁazienki Szczecin - aktualnościProducenciŁazienki promocjeRealizacjeArchitekciOgrzewanie SzczecinKuchnie SzczecinSerwis sprzętuKontakt i mapa
Łazienki dół
wyposażenie łazienek
ABT Szczecin - Wyposażenie łazienek
 

Zucchetti

Długa tradycja
Grupa Zucchetti to firma o długiej, trzypokoleniowej, rodzinnej tradycji. Założona w 1929 roku Zucchetti Rubinetteria, początkowo produkowała zawory i artykuły instalacyjne. Pod koniec lat 40-tych Mario Zucchetti przejął prowadzenie zakładu i zarządzając nim osiągnął liczne sukcesy. W tym samym czasie podjęto trafną decyzję o zmianie profilu produkcyjnego na armaturę chromowaną, na którą w okresie odbudowy powojennej, było szczególne zapotrzebowanie.

W 1970 roku powstała druga spółka wchodząca w skład grupy Zucchetti, Mario Spa, specjalizująca się w formowaniu mosiądzu na gorąco. Kolejna spółka, Omez Spa, której zadaniem była produkcja elementów z tworzyw sztucznych, założona została w roku 1983.
Od początku działalności konsekwentne badania, technologiczna innowacyjność oraz dbałość o wysoką jakość wyrobów były znakiem towarowym Zucchetti. Stanowiły one podstawę licznych sukcesów firmy, wśród których warto wymienić np.

Zetamix 6000, pierwszą baterię z mieszaczem jednouchwytowym, wyprodukowaną we Włoszech już w 1975, czy Isystick – pierwszą na świecie baterię z głowicą chowaną pod powierzchnią (produkt z roku 2001).

FILOZOFIA

Prosty, lecz nigdy banalny.

„Świat Zucchetti” oparty jest na codzienności, gdzie jakość, przestrzeń oraz kolory są wyjątkowe… to szeroka i jednocześnie selektywna wizja współczesności.”
Elena Zucchetti

Doświadczenie ponad 75-cio letniej działalności nauczyło nas, że każda chwila życia może być wyjątkowa. Jesteśmy przekonani, że nawet pozornie najprostszy gest, jak uwolnienie wody przez otwarcie kranu, może być wyrazem indywidualności.

strona producenta: ZUCCHETTI


 << Powrót do porzedniej strony
(2kB)Łazienki ABTABT Szczecin Krasińskiego 45
Projektowanie stron Szczecin